O NAS

Ważne informacje.
Dojazd do lecznicy.
Po zmianie organizacji ruchu na ulicy Krakusa dojazd autem do Przychodni jest możliwy tylko od strony ulicy Rękawka. Jadąc od Placu Bohaterów Getta należy skręcić w lewo w następną ulicę za ulicą Krakusa, jadąc od strony Rynku Podgórskiego należy skręcić w prawo w pierwszą ulicę przed ulicą Krakusa ( ulicę Węgierską). Z ul. Węgierskiej w lewo w ul. Rękawka. Z niej pierwsza w lewo jest ulicą Krakusa .
Za utrudnienia przepraszamy.
Przypominamy że w godzinach od 10.00 do 20.00 obowiązuje opłata parkingowa.

 
 

Nasz zespół

lek. wet. Waldemar Wilkołaski

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie – 2001.
Specjalista chirurg – Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu – 2012 rok ukończenia studiów podyplomowych.

 

lek. wet. Paweł Guzik

Absolwent wydziału medycyny weterynaryjnej UP w Lublinie rok 2012, obecnie w trakcie studiów specjalizacyjnych małych zwierząt – psy i koty

Przychodnia

Lecznica weterynaryjna VetAmicor działa w dzielnicy Kraków Podgórze od 2008 roku. Specjalizujemy się w leczeniu małych zwierząt domowych, głównie psów i kotów. Jako wykwalifikowany i zgrany zespół jesteśmy w stanie zaopiekować się każdym pacjentem. Nasza profesjonalnie wyposażona przychodnia sprosta wszelkim wymaganiom związanym z leczeniem zwierząt, profilaktyką (szczepienia, zwalczanie pasożytów zewnętrznych i wewnętrznych), standardowych zabiegów chirurgicznych jak i bardziej wymagających operacji.

W naszym gabinecie przyjmuje: lekarz weterynarii Waldemar Wilkołaski – internista, specjalista w dziedzinie chirurgia zwierząt, oraz lekarz weterynarii Paweł Guzik – lekarz ogólny. Wśród zabiegów, które wykonuje znajdują się zabiegi profilaktyczne
(kastracje, sterylizacje psów, kotów, usuwanie przetrwałych zębów mlecznych ), operacyjne usuwanie nowotworów, chirurgia narządów wewnętrznych, chirurgia oka, zabiegi cesarskiego cięcia. W przychodni zajmujemy się diagnostyką oraz leczeniem chorób zakaźnych, chorób wewnętrznych, chorób serca, chorób endokrynologicznych, chorób dermatologicznych i stomatologicznych oraz okulistyką . Nasi pacjenci mogą również liczyć na pomoc podczas trudnych porodów oraz prowadzeniem miotów.

W 2012 roku przenieśliśmy naszą przychodnię na ul. Krakusa 10C. Nowa lokalizacja, nowocześniejsze wyposażenie oraz przestronniejsze wnętrza zapewniają lepsze warunki i jakość świadczonych usług.
Dysponujemy własnym sprzętem laboratoryjnym, pracownią RTG, nowoczesnym aparatem USG i aparatem do wykonywania EKG. W niektórych przypadkach korzystamy z usług laboratoriów zewnętrznych – LabWet , IDEXX, Labolkin, Puławy – dotyczy to zaawansowanych badań tj diagnostyka chorób endokrynologicznych, specjalistyczne badanie krwi nietypowych chorób wewnętrznych, badań genetycznych, bakteriologicznych, mykologicznych oraz histopatologii).