Aktualności/Zespół

Dojazd do lecznicy.
Po zmianie organizacji ruchu na ulicy Krakusa dojazd autem do Przychodni jest możliwy tylko od strony ulicy Rękawka. Jadąc od Placu Bohaterów Getta należy skręcić w lewo w następną ulicę za ulicą Krakusa, jadąc od strony Rynku Podgórskiego należy skręcić w prawo w pierwszą ulicę przed ulicą Krakusa ( ulicę Węgierską). Z ul. Węgierskiej w lewo w ul. Rękawka. Z niej pierwsza w lewo jest ulicą Krakusa .
Za utrudnienia przepraszamy.
Przypominamy że w godzinach od 10.00 do 20.00 obowiązuje opłata parkingowa.

 
 

Lekarze

lek. wet. Waldemar Wilkołaski – Specjalista Chirurg

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w 2001 roku. Od 2008 roku właściciel i kierownik Przychodni Weterynaryjnej “VetAmicor”.
Specjalista w dziedzinie chirurgii weterynaryjnej. Studia specjalizacyjne na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu ukończył w 2012 roku.

lek. wet. Paweł Guzik

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UP w Lublinie w 2012 roku , obecnie w trakcie studiów specjalizacyjnych chorób psów i kotów we Wrocławiu. Pracę w Przychodni “VetAmicor” rozpoczął w 2016.

lek. wet. Katarzyna Elneklawy

Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie, rok 2017. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Przychodni Weterynaryjnej Medi-Vet w Żarach oraz Krakowskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. Szczególnym zainteresowaniem Pani doktor jest hematologia oraz badania cyto i histologiczne.

Przychodnia

Lecznica weterynaryjna VetAmicor działa w dzielnicy Kraków Podgórze od 2008 roku. Specjalizujemy się w leczeniu małych zwierząt domowych, głównie psów i kotów. Jako wykwalifikowany i zgrany zespół jesteśmy w stanie zaopiekować się każdym pacjentem. Nasza profesjonalnie wyposażona przychodnia sprosta wszelkim wymaganiom związanym z leczeniem zwierząt, profilaktyką (szczepienia, zwalczanie pasożytów zewnętrznych i wewnętrznych), standardowych zabiegów chirurgicznych jak i bardziej wymagających operacji.

W naszej lecznicy pracuje trójka lekarzy : lekarz weterynarii Waldemar Wilkołaski – internista, specjalista w dziedzinie chirurgia zwierząt, lekarz weterynarii Paweł Guzik – lekarz ogólny, w trakcie specjalizacji chorób psów i kotów a od marca 2019 do zespołu dołączyła lek. wet. Katarzyna Elneklawy która pracowała min. w Krakowskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. W pracy lecznicy uczestniczy także studentka V roku Krakowskiego Wydziału Weterynarii Zhanna Filimonova.
Wśród zabiegów, które wykonujemy znajdują się zabiegi profilaktyczne tj. kastracje i sterylizacje psów i kotów, usuwanie przetrwałych zębów mlecznych , gruczołów okołoodbytowych; operacyjne usuwanie nowotworów, chirurgia narządów wewnętrznych, chirurgia oka, zabiegi cesarskiego cięcia oraz wiele innych. W przychodni zajmujemy się diagnostyką oraz leczeniem chorób zakaźnych, chorób wewnętrznych, chorób serca, chorób endokrynologicznych, chorób dermatologicznych i stomatologicznych oraz okulistyką . Nasi pacjenci mogą również liczyć na pomoc podczas trudnych porodów oraz prowadzeniem miotów.

W 2012 roku przenieśliśmy naszą przychodnię na ul. Krakusa 10C. Nowa lokalizacja, nowocześniejsze wyposażenie oraz przestronniejsze wnętrza zapewniają lepsze warunki i jakość świadczonych usług.
Dysponujemy własnym sprzętem laboratoryjnym, pracownią RTG, nowoczesnym aparatem USG i aparatem do wykonywania EKG. W niektórych przypadkach korzystamy z usług laboratoriów zewnętrznych – LabWet , IDEXX, Labolkin, Puławy – dotyczy to zaawansowanych badań tj diagnostyka chorób endokrynologicznych, specjalistyczne badanie krwi nietypowych chorób wewnętrznych, badań genetycznych, bakteriologicznych, mykologicznych oraz histopatologii).