Aktualności/Zespół

Ze względu na panującą pandemię COVID-19, w trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo wprowadzamy następujące zmiany w funkcjonowaniu Przychodni:
* Przyjmujemy wyłącznie pacjentów umówionych na wizytę, na konkretną godzinę (z wyjątkiem przypadków nagłych, wymagających natychmiastowej, interwencji o konieczności natychmiastowego leczenia decydujemy po konsultacji telefonicznej).
* Prosimy aby przychodzić punktualnie.
* Prosimy o stosowanie maseczki ochronnej. Jeśli nie dysponujecie Państwo własną maseczką, można ją nabyć w przychodni.
* Jeśli jest to pierwsza wizyta prosimy o przygotowanie opisu dotychczasowego przebiegu choroby i leczenia przed wizytą w formie pisemnej (!).
* Prosimy o ograniczenie liczby osób towarzyszących pacjentom do minimum – (jedna osoba).
* W poczekalni może znajdować się jeden pacjent ze swoim Opiekunem. Pozostałych opiekunów prosimy, aby poczekali na swoją wizytę w samochodzie lub na zewnątrz lecznicy.
* Jeśli chcą Państwo odebrać recepty, leki lub karmę – prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy – przygotujemy to, o co Państwo poproszą.
* Osoby z osłabioną odpornością lub z objawami przeziębienia proszone są o pozostanie w domu. (!)

UWAGA!!!
OD 1 KWIETNIA ULEGAJĄ ZMIANIE GODZINY PRACY PRZYCHODNI VETAMICOR.
PON.- PT. 9.00 – 19.00
SOB. 9.00 – 15.00
ND. NIECZYNNE.

Dojazd do lecznicy.
Po zmianie organizacji ruchu na ulicy Krakusa dojazd autem do Przychodni jest możliwy tylko od strony ulicy Rękawka. Jadąc od Placu Bohaterów Getta należy skręcić w lewo w następną ulicę za ulicą Krakusa, jadąc od strony Rynku Podgórskiego należy skręcić w prawo w pierwszą ulicę przed ulicą Krakusa ( ulicę Węgierską). Z ul. Węgierskiej w lewo w ul. Rękawka. Z niej pierwsza w lewo jest ulicą Krakusa .
Za utrudnienia przepraszamy.
Przypominamy że w godzinach od 10.00 do 20.00 obowiązuje opłata parkingowa od poniedziałku do soboty.

Lekarze

lek. wet. Waldemar Wilkołaski – Specjalista Chirurg

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w 2001 roku. Od 2008 roku właściciel i kierownik Przychodni Weterynaryjnej “VetAmicor”.
Specjalista w dziedzinie chirurgii weterynaryjnej. Studia specjalizacyjne na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu ukończył w 2012 roku.

 
 

Przychodnia

Lecznica weterynaryjna VetAmicor działa w dzielnicy Kraków Podgórze od 2008 roku. Specjalizujemy się w leczeniu małych zwierząt domowych, głównie psów i kotów. Jako wykwalifikowany i zgrany zespół jesteśmy w stanie zaopiekować się każdym pacjentem. Nasza profesjonalnie wyposażona przychodnia sprosta wszelkim wymaganiom związanym z leczeniem zwierząt, profilaktyką (szczepienia, zwalczanie pasożytów zewnętrznych i wewnętrznych), standardowych zabiegów chirurgicznych jak i bardziej wymagających operacji.

W chwili obecnej leczeniem zwierząt w Przychodni zajmuje się lek.wet. Waldemar Wilkołaski – internista, specjalista chirurgii weterynaryjnej, radiologii oraz USG.
Wśród zabiegów, które wykonujemy znajdują się zabiegi profilaktyczne tj. kastracje i sterylizacje psów i kotów, usuwanie przetrwałych zębów mlecznych , gruczołów okołoodbytowych; operacyjne usuwanie nowotworów, chirurgia narządów wewnętrznych, chirurgia oka, zabiegi cesarskiego cięcia oraz wiele innych. W przychodni zajmujemy się diagnostyką oraz leczeniem chorób zakaźnych, chorób wewnętrznych, chorób serca, chorób endokrynologicznych, narządów wewnętrznych, chorób skóry, zębów i oczu.

W 2012 roku przenieśliśmy naszą przychodnię na ul. Krakusa 10C. Nowa lokalizacja, nowocześniejsze wyposażenie oraz przestronniejsze wnętrza zapewniają lepsze warunki i jakość świadczonych usług.
Dysponujemy własnym sprzętem laboratoryjnym, pracownią RTG, nowoczesnym aparatem USG i aparatem do wykonywania EKG. W niektórych przypadkach korzystamy z usług laboratoriów zewnętrznych – LabWet , IDEXX, Labolkin, Puławy – dotyczy to zaawansowanych badań tj diagnostyka chorób endokrynologicznych, specjalistyczne badanie krwi nietypowych chorób wewnętrznych, badań genetycznych, bakteriologicznych, mykologicznych oraz histopatologii).