WAŻNE INFORMACJE

Odbiór wyników badań krwi lub moczu w dniu następnym. W sytuacji poważnych schorzeń bezpośrednio kontaktujemy się z właścicielem zwierzęcia i umawiamy wizytę.

Nie ma możliwości zwrotu zakupionych diet, leków i suplementów diet dlatego przed zakupem prosimy o zastanowienie się i podjęcie ostatecznej decyzji odnośnie zakupu.

Dojazd do lecznicy.
Po zmianie organizacji ruchu na ulicy Krakusa dojazd do lecznicy autem jest możliwy tylko od strony ulicy Rękawka. Jadąc od Placu Getta oraz Rynku Podgórskiego należy skręcić w ulicę Węgierską, następnie w ulicę Rękawka i dopiero w ulicę Krakusa.
Za utrudnienia przepraszamy.

W celu uniknięcia kolejek radzimymy telefoniczne lub osobiste umawianie wizyt w godzinach pracy lecznicy (tel 12 266-71-44) Oczywiście przyjmujemy
również pacjentów nie umówionych. O kolejności przyjmowania decyduje terminarz zapisów z wyjątkiem nagłych i zagrażających życiu przypadków.

W nagłych przypadkach nasi stali pacjenci mogą także liczyć na pomoc – dotyczy to godzin poza pracą lecznicy i dni wolnych od pracy , tel 509-509-956. Przy okazji informujemy że nie jesteśmy Pogotowiem Weterynaryjnym, dlatego pacjentów z innych lecznic prosimy o korzystanie z lecznic dyżurujących całą dobę.

Wszystkim pacjentom którzy ukończyli 8 rok życia zalecamy coroczne badania krwi i moczu.

W Przychodni istnieje możliwość płacenia kartami

Partnerzy