Ważne informacje

Odbiór wyników badań

Odbiór wyników badań krwi lub moczu po godz 15ej dnia następnego. W sytuacji poważnych schorzeń bezpośrednio kontaktujemy się z właścicielem zwierzęcia w celu umówienia wizyty.

Zabiegi chirurgiczne - operacje w narkozie

Po ustaleniu terminu operacji (zabiegu) pobieramy zaliczkę wartości 20-25% przybliżonego kosztu zabiegu która przepada w przypadku nie pojawienia się na operację. Zaliczkę można odzyskać jedynie odwołując zabieg na min 24 godziny przed jego datą. Nie stawianie się na zabieg utrudnia pracę lecznicy i uniemożliwia przyjmowanie pacjentów wymagających pilnej pomocy oraz generuje z tego powodu straty.

Brak możliwości zwrotu zakupionych leków

Nie ma możliwości zwrotu zakupionych diet, leków i suplementów diet dlatego przed zakupem prosimy o zastanowienie się i podjęcie ostatecznej decyzji odnośnie zakupu.

Dojazd do lecznicy

Po zmianie organizacji ruchu na ulicy Krakusa dojazd do lecznicy autem jest możliwy tylko od strony ulicy Rękawka. Jadąc od Placu Getta oraz Rynku Podgórskiego należy skręcić w ulicę Węgierską, następnie w ulicę Rękawka i dopiero w ulicę Krakusa.

Za utrudnienia przepraszamy.

Rezerwacje

W celu uniknięcia kolejek radzimymy telefoniczne lub osobiste umawianie wizyt w godzinach pracy lecznicy (tel 12 266-71-44) Oczywiście przyjmujemy również pacjentów nie umówionych. O kolejności przyjmowania decyduje terminarz zapisów z wyjątkiem nagłych i zagrażających życiu przypadków.

Nagłe wypadki

W nagłych przypadkach nasi stali pacjenci mogą także liczyć na pomoc – dotyczy to godzin poza pracą lecznicy i dni wolnych od pracy , tel 509-509-956 - proszę o krótką informację sms kto i w jakiej sprawie się kontaktuje, odpowiem niezwłocznie. Przy okazji informujemy że nie jesteśmy Pogotowiem Weterynaryjnym, dlatego pacjentów z innych lecznic prosimy o korzystanie z lecznic dyżurujących całą dobę.

Coroczne badania

Wszystkim pacjentom którzy ukończyli 8 rok życia zalecamy coroczne badania krwi i moczu.

Płatność kartą

W Przychodni istnieje możliwość płacenia kartami

karty-platnosci