O NAS

Witamy na stronie internetowej Przychodni Weterynaryjnej „VetAmicor”.

UWAGA!
Po zmianie organizacji ruchu na ulicy Krakusa dojazd autem do Przychodni jest możliwy tylko od strony ulicy Rękawka. Jadąc od Placu Bohaterów Getta należy skręcić w lewo w następną ulicę za ulicą Krakusa a jadąc od strony Rynku Podgórskiego należy skręcić w prawo w pierwszą ulicę przed ulicą Krakusa ( ulicę Węgierską) , następnie w lewo w ulicę Rękawka i na koniec w ulicę Krakusa.
Za utrudnienia przepraszamy.

 
 

Nasz zespół

lek. wet. Waldemar Wilkołaski

Absolwent wydziału medycyny weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie rok 2001, specjalista w dziedzinie chirurgii – Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław rok 2012

 

lek. wet. Paweł Guzik

Absolwent wydziału medycyny weterynaryjnej UP w Lublinie rok 2012, obecnie w trakcie studiów specjalizacyjnych małych zwierząt – psy i koty

GABINET

Lecznica weterynaryjna VetAmicor działa w dzielnicy Kraków Podgórze od 2008 roku. Specjalizujemy się w leczeniu małych zwierząt domowych, głównie psów i kotów. Jako wykwalifikowany i zgrany zespół jesteśmy w stanie zaopiekować się każdym pacjentem. Nasza profesjonalnie wyposażona przychodnia sprosta wszelkim wymaganiom, wliczając leczenie typowych i nietypowych chorób zwierząt, szczepień profilaktycznych, drobnych zabiegów, a także bardziej skomplikowanych operacji chirurgicznych.

W naszym gabinecie przyjmuje: lekarz weterynarii Waldemar Wilkołaski – internista, specjalista w dziedzinie chirurgia zwierząt, oraz lekarz weterynarii Paweł Guzik. Wśród zabiegów, które wykonuje znajdują się zabiegi profilaktyczne
(kastracje i sterylizacje psów i kotów), operacyjne usuwanie nowotworów, chirurgia narządów wewnętrznych, chirurgia oka. W przychodni jest szeroko rozwinięta diagnostyka i leczenie chorób zakaźnych, chorób wewnętrznych, chorób serca, endokrynologicznych, dermatologicznych i stomatologicznych . Nasi pacjenci mogą również liczyć na pomoc podczas trudnych porodów z cesarskim cieciem włącznie.

W 2012 roku przenieśliśmy naszą przychodnię weterynaryjną na ul. Krakusa 10C. Nowa lokalizacja, nowocześniejsze wyposażenie oraz przestronniejsze wnętrza zapewniają lepsze warunki i jakość świadczonych usług.
Dysponujemy własnym sprzętem do badań krwi oraz pracownią RTG, USG i EKG. W razie konieczności korzystamy także z usług profesjonalnych laboratoriów weterynaryjnych (specjalistyczne badanie krwi, badania genetyczne, posiewy ect.)